מעמיס 30 טון עדכני מליגונג

ליגונג 890H

ליגונג 890H

ליגונג הסינית משיקה מעמיס אופני חדש המיועד לשווקים מערבים, קרי: מנועו עומד בתקני פליטת המזהמים העדכניים כיום – Tier 4f האמריקאי ו-3B האירופאי.

ליגונג 890H

ליגונג 890H

מדובר בליגונג 890H במשקל עבודה של 30 טון בקירוב המוצע למעשה כמחליף לדגם וותיק יותר של היצרנית (ליגוגנג 888), והוא משווק בשתי גרסאות, בהתאם לשווקים אליהם הוא פונה: בנוסף לגרסה ה"מערבית" דנן מוצעת גם גרסה בתקן Tier 2 למדינות מפותחות פחות עם מנוע מיושן וחלש במקצת.

ליגונג 890H

ליגונג 890H

ליגונג 890H החדש – בגרסתו ה"מערבית" – מוצע עם מנוע Cummins QSG12 בנפח 11.0 ליטר בקירוב, המציע 370 כ"ס (לעומת 319 כ"ס שהוצעו ב-888). מנוע זה, כאמור, עומד בתקני פליטת מזהמים עדכניים. למעמיס זרועות Z חדשות עם גיאומטריה ומבנה חדשים לגמרי במטרה למקם את הכף קרוב יותר אל הסרן הקדמי – לטובת עוד כושר הרמה וכוח פריצה בכף. המעמיס החדש מוצע עם כפות סטנדרטיות בנפח 5.0 עד 7.2 מ"ק כאשר – על פי ליגונג – גם כאן מדובר בחדשות, שכן הכפות החדשות מעוצבות מחדש ובכך מובטחת מינימום נפילת חומר בעת ההובלה ויכולת העמסה גבוהה במיוחד.
בסעיף הבטיחות מצאנו כסטנדרט קבינה חדשה המתיימרת לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר כיום בפני פגיעות מנפילת עצמים או התהפכות, כמו גם מצלמת רוורס סטנדרטית המשדרת אל הצג המותקן מול עמדת המפעיל. הקבינה החדשה מצוידת בשטח חלונות גדול מעד כה בדגמי ליגונג קודמים, סביבת המפעיל עוצבה מחדש והתפעול מבטיח להיות ארגונומי יותר. השמשה הקדמית קמורה לטובת מיקסום שדה הראייה, ויחד עם העיצוב החדש של זרועות הכף – ומיקומם השונה – מובטח שיפור משמעותי בכל הקשור לשדה הראייה, בעיקר לפנים.
יבואנית ליגונג לארץ היא חברת מכשירי תנועה.

ליגונג 890H

ליגונג 890H