מעמיס אופני Wacker-Neuson WL44

מעמיסים אופניים מ-Wacker Neuson

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL28

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL28

וואקר-ניוסון (Wacker Neuson), יצרנית ציוד מכני הנדסי גרמנייה, מרחיבה את היצע המעמיסים האופניים הקומפקטיים שלה עם 3 דגמים חדשים; המעמיסים החדשים – WL28, WL44 ו-WL54 – מאפשרים התאמה למגוון רחב של דרישות וסוגי שימוש בהתאם לדרישות הלקוח, הודות להיצע רחב של ציוד נלווה, תוספות ואביזרים מקוריים המיועדים לחיבור למעמיסים החדשים. מערכת חיבור וניתוק הידראולית מהירה המופעלת מתוך הקבינה מבטיחה מעבר קל ומהיר מכלי לכלי, ללא הצורך שהמפעיל ירד מהכלי, לטובת סעיף הבטיחות והחיסכון בזמן בעבודה. היצע רחב של צמיגים, לכל סוג שימוש ותנאי שטח, מבטיח התאמה גם בסעיף זה לדרישות ולתנאי העבודה אצל הלקוח.

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL44

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL44

וואקר-ניוסון לא פרסמה עדיין מפרט מלא עבור המעמיסים החדשים, והמידע להלן הוא המעט שפורסם עד כה; ב-WL28 החדש הושם עיקר הדגש על תכנון תא מפעיל עם שדה ראיה רחב ונקי במיוחד, בעיקר לפנים וכלפי מעלה. הכלי הקומפקטי מסוגל להרים עד 1.8 טון ולהגיע לגובה העמסה/שפיכה של 227 ס"מ. מערכת בוכנות חדשה מבטיחות פעולות הרמה והורדה מהירות במיוחד, לטובת עוד התייעלות בעבודה.
לוואקר-ניוסון WL44 ו-WL54 כפות סטנדרטיות בנפח 0.8 ו-1.0 מ"ק, בהתאמה. שני דגמים חדשים אלו מוגדרים כ'רב-תכליתיים' ומותאמים לפיכך לביצוע מגון רחב של משימות מעמיס. ל-WL44 משקל עבודה של 4.6 טון והספק סטנדרטי של 48.7 כ"ס. כאופציה מוצע המעמיס החדש עם הספקים גבוהים יותר – 61 או 75.6 כ"ס – לפי דרישה. מעמיס קמפקטי זה מסוגל להגיע לגובה העמסה/שפיכה (ציר הכף) של 3.0 מטרים.
לוואקר-ניוסון WL54 משקל עבודה של 5.8 טון והספק של 75.6 כ"ס. גובה ההעמסה בדגם זה עומד על 3.3 מ'. בוואקר-ניוסון מדגישים את ההתאמה האישית המוצעת בתאי המפעיל, עם מגוון סוגי ורמות אבזור לבחירה, החל בסוג הכיסא, עבור במערכות שמע ומיזוג ועד לסוגי גגות שונים – עם חלונות או בלי, עם או בלי מיגונים ועוד.

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL54

מעמיס אופני Wacker-Neuson WL54

אנשי וואקר-ניוסון מדגישים כי בתכנון ופיתוח הכלים החדשים הושם דגש עיקרי על יכולת תנועה ועבודה מעולה בשטח ובתנאי עבירות קשים, קשיחות ועמידות ונוחות וקלות בתפעול. התכונה האחרונה נועדה בעיקר עבור שוק ההשכרות, שוק פחות מפותח בארץ אך משמעותי מאוד בחו"ל, בעיקר באירופה ובארה"ב, ושם מדובר במגוון מפעילים ולא תמיד מנוסים; כלים אלו תוכננו לעבודה עם תחלופה גבוהה של מפעילים ולפיכך בנויים בפשטות ובאופן המקל את השליטה מחד, והתחזוקה והטיפולים מאידך. הממדים הקומפקטיים מבטיחים גם יכולות תנועה בתוך מבנים, בכלל זה נמוכים וצפופים יחסת. יבואנית ואקר-ניוסון לארץ היא חברת דובי וייס.